O mnie


Cześć! Nazywam się Dorota Buniek i jestem 15letnią Pomorzanką. Mam mnóstwo zainteresowań z czego jednym, jest właśnie prowadzenie, pisanie bloga, który swoje miejsce w internecie ma już 5 lat! Sporo prawda? Jednakże nie planuje tylko na tylu zakończyć. Chcę się cały czas rozwijać i pchnąć bloga w kierunku szczytu i mam nadzieję, że właśnie TY, mój drogi czytelniku mi w tym pomożesz, bo mogę pisać, ale bez ciebie moje słowa są totalnie bez odbioru, czyli są dosyć puste. Mam nadzieję, że spodoba Ci się w miejscu, w którym gromadzę wszystkie myśli, problemy, ale też inspiracje i ciekawe rzeczy z mojego życia. Jak wspomniałam wyżej, blog troszkę już istnieje, więc możesz zobaczyć, czy znajdziesz tutaj coś, co zainteresuje i Ciebie (a mam nadzieję, że tak będzie).

Mam nadzieję, że będziesz wpadał tutaj częściej! Do zobaczenia w najnowszym wpisie!☺ 

2 komentarze:

 1. Jesteś śliczną dziewczyną!
  Zapraszam do nas: protistskitchen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Hey dear!
  Love the post and followed your blog <3 Can you please visit and follow mine back? <3

  pimentamaisdoce.blogspot.pt

  OdpowiedzUsuń

Cześć!
Jeżeli jesteś w tym miejscu, będzie mi bardzo miło w momencie, w którym skomentujesz ten wpis. Każdy jeden komentarz to kop do działania!
Mój blog Ci się spodobał? Kolejnym kopem do dalszego działania będzie zostawiona przez ciebie obserwacja! Do zobaczenia ponownie! ☺♥