Jutro szkoła. ;_;

Załamka totalna. Jutro szkoła. Przecież wczoraj był czerwiec. Najśmieszniejsze jest to że ja prawie nic nie mam przygotowane. Mogła bym to przygotować teraz ale mi się nie chce. Pisałam już chyba wam że byłam na urodzinach wczoraj. I Only ja, pobrudziłam sobie spodnie kredkami. Iż gdyż zachciało mi się je całe wykręcać. Teraz wiem, więcej tak nie zrobię. Udało mi się takie sweet zdjęcie karolkowi zrobić. I chyba spodobał mu się mój telefon, bo próbował mi go wziąć. No właśnie przepraszam, że nic nie dodawałam przez dwa dni. Aż w komentarzach się upominaliście. Ja po prostu nie wiedziałam co pisać. Mam już wymyślony strój na jutrzejsze rozpoczęcie roku szkolnego. Jak Paulina mi aparat później pożyczy to się ubiorę i zrobię zdjęcie. ; )

Łapcie tu Karolka. :* 


Haha zaspana ja, zamulony Szymon i panie panowie .. Paulina. :D 

3 komentarze:

Cześć!
Jeżeli jesteś w tym miejscu, będzie mi bardzo miło w momencie, w którym skomentujesz ten wpis. Każdy jeden komentarz to kop do działania!
Mój blog Ci się spodobał? Kolejnym kopem do dalszego działania będzie zostawiona przez ciebie obserwacja! Do zobaczenia ponownie! ☺♥